تری مزوئیل کلراید (Trimesoyl Chloride)

تری مزوئیل کلراید (Trimesoyl Chloride) 96.8%

تری مزوئیل کلراید با نام مخفف TMC یکی از پیش ماده ­های اصلی تهیه لایه سوم غشا در فرآیند غشایی است. فرآیند غشایی در تصفیه آب برای جداسازی آلاینده ها از آب بر اساس ویژگی هایی مانند اندازه یا بار استفاده می شوند. فرآیندهای رایج غشایی شامل میکروفیلتراسیون، اولترافیلتراسیون، نانوفیلتراسیون، اسمز معکوس و الکترودیالیز می باشد. غشا تصفیه آب از جنس پلی آمیدی است که به روش اسمز معکوس (Reverse Osmosis) سنتز شده است.

غشا پلی آمیدی در اثر واکنش با پیش ماده دیگر یعنی متا فنیلن دی آمین سنتز شده است که لایه تری مزوئیل کلراید بر روی دو لایه دیگر که از جنس پلی استر و پلی اتر سولفون هستند، قرار می گیرد. که در نتیجه پوشش تری مزوئیل کلراید، منجر به     متراکم تر شدن سطح غشا پلی آمیدی می گردد، که این فرآیند باعث افزایش مقاومت در فرآیند اسمز معکوس می شود.

این نوع پوشش تری مزوئیل کلراید در تصفیه آب و فاضلاب و همچنین در آب های شور جهت شیرین سازی آب دریا، با عملکرد و بازده بالاتری در مقایسه با غشا بدون پوشش تری مزوئیل کلراید عمل خواهد کرد.

این محصول بر اساس سفارش قابل تولید می باشد .

جهت استعلام قیمت، موجودی و سفارش لطفاً به آدرس Sales@vareshco.com ایمیل ارسال نمایید.

کاربرد های تری مزوئیل کلراید :

  • تری مزوئیل کلراید مصرف کننده اصلی محصول در داخل و خارج از کشور در فرآیند جداسازی گاز و همچنین در فرآیند تصفیه آب و حذف آلاینده از پساب های صنعتی آب بطور گسترده  استفاده می گردد که این امر باعث کاهش هزینه برداشت آب و همچنین حفظ محیط زیست طبیعی علیه آلودگی می گردد. همچنین تری مزوئیل کلراید کاربردهای زیادی در صنعت دارد که از دیگر کاربردهای آن در صنعت می توان به موارد ذیل اشاره کرد:
  • تصفیه و شیرین سازی آب 
  • نمک زدایی آب دریا
  • ساخت غشای اسمزی معکوس

مشخصات فنی محصول:

تری مزوئیل کلرید TMC

مشخصات ظاهری محصول :

  • مایع شفاف مایل به زرد