درباره ما

معرفی شرکت

مجموعه حافظ وارش فعالیت خود را از دی ماه ۱۳۹۴ در زمینه صدور خدمات فنی و مهندسی در فاز طراحی، امکان سنجی و ساخت سازه های پالایشگاهی در حاشیه خلیج فارس و آفریقا آغاز نمود. در سال ۱۳۹۷ با شناسایی و بومی سازی تعدادی از محصولات دارای فناوری بالا و دستیابی به دانش فنی آنها موفق به اخذ تاییدیه دانش بنیان از معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری گردید. از سال ۱۳۹۸ با تکیه بر توانایی صادراتی محصولات دانش بنیان به کشور های حاشیه خلیج فارس، اروپا و آسیای شرقی و با بهره برداری از کارخانه تولیدی خود در رده شرکت های دانش بنیان تولیدی-صادراتی و فعالین مجاز اقتصادی گمرک جمهوری اسلامی ایران AEO قرار دارد.

همچنین در مسیر توسعه فعالیت های تولیدی و افزایش سبد محصول، کارخانه شماره یک واقع در شهرک صنعتی نظرآباد شامل واحد تحقیق و توسعه و آزمایشگاه های شیمی، پلیمر و میکروبی مورد بهره برداری واقع شده است و احداث کارخانه شماره دو واقع در شهرک صنعتی مامونیه تکمیل و آماده بهره برداری می باشد. در عین حال واحد تحقیقات خوراک دام و طیور نیز در نظرآباد کرج در حال تجهیز برای بهره برداری می باشد.

اهداف شرکت

علاوه بر فعالیت های متمرکز شرکت حافظ وارش، در نظر داریم تا مطابق با آخرین دستاوردهای علمی دنیا در جهت تولید مواد اولیه شیمیایی و نانو پیش برویم. لذا تحقیقات و توسعه مستمر به منظور کشف تکنیک های جدید و برتر تولید در این شرکت ادامه دارد.

اهداف بلند مدت شرکت

محمد رسولی

توسعه‌دهنده ارشد

دارای مدرک کارشناسی ارشد

محمد رسولی

توسعه‌دهنده ارشد

دارای مدرک کارشناسی ارشد

محمد رسولی

توسعه‌دهنده ارشد

دارای مدرک کارشناسی ارشد

پیام مدیرعامل

برای ساختن، تولید و بهره وری در شروع کار مواجهه با چالش های بزرگ جزء جدایی ناپذیر این مسیر می باشد. در ادامه حرکت روبه جلو و یا حتی گاهی ناچار به توقف، رویکردهای متفاوتی را برای هموار کردن فراز و نشیب ها تجربه می کنیم و تنها انگیزه به ثمر رسیدن تلاش های مجموعه ما را در برداشتن گام های بعدی مصمم می نماید.

ما در مجموعه حافظ وارش برآنیم تا در کنار گروهی از همکاران جوان و مستعد نهایت بهره برداری از کلیه امکاناتی که تا به امروز در زمینه تولید مواد شیمیایی، پلیمری و نانویی موفق به دستیابی به آنها شدیم را داشته و در جهت توسعه آن نیز پیشرفت نماییم.

امید به اینکه دست لطف خداوند تا همیشه بر دوش ما و همکاران در مجموعه حافظ وارش باشد.

                                                                    در پناه ایز منان

                                                                  زهرا سلطانی صبح