دفتر مرکزی: تهران میدان ونک،خیابان ملاصدرا، ساختمان فردوس، پلاک 242، طبقه 6، واحد 20

درباره ما

معرفی شرکت

حافظ وارش

حافظ وارش (سهامی خاص) در دی ماه ۱۳۹۴ تاسیس و فعالیت خود را با همکاری مجموعه ای از مدیران با سابقه و کارشناسان مجرب و فعال در حوزه انرژی و صادرات فرآورده های نفتی که تا قبل از تاسیس این مجموعه در قالب دیگر مجموعه ها سوابق فعالیت چشمگیری داشتند آغاز نمود. از همان ابتدای امر توسعه فعالیتهای پالایشگاهی و انجام پروژه های طراحی و پیمانکاری را با هدف صدور خدمات فنی و مهندسی به خارج از کشور چشم انداز اصلی خود قرار داد.

از آنجایی که این مجموعه دارای دفاتر وابسته در کشورهای دیگر بوده از این امکان جهت تحقیق و شناسایی بازار سود برده و در دوماهه پایانی سال۹۴ قرارداد اولین پروژه خدمات امکان سنجی و طراحی یک مینی پالایشگاه را با همکاری یک شرکت خارجی منعقد و وارد فاز مطالعاتی پروژه در منطقه نفتی عمان گردید.

 

حافظ وارش پس از طی یک دوره طولانی مطالعاتی و تحقیقاتی با هدف شناسایی محصولات دانش بنیان و پیشبرد روند آزمایشگاهی و تولید نمونه اولیه موفق به اخذ تأییدیه تولیدی نوع۲ دانش بنیان از کارگروه ارزیابی و تشخیص مؤسسات و شرکت­های دانش بنیان از معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری گردید که پس از مدتی اقدام به تولید اولین محصول خود در پارک علم و فناوری البرز و متعاقب آن ساخت یک واحد تولیدی در شهرک صنعتی مامونیه را در دستور کار خود قرارداد و در حال حاضر فاز دو تولید محصولات را در کارخانه دوم خود در شهرک صنعتی سپهر نظرآباد آغاز نموده است.

 

موضوع اصلی شرکت و فعالیت

تولید محصولات شیمیایی و نانو، انجام انواع خدمات آموزشی، مشاوره ای و تحقیقاتی فنی و بازرگانی، فروش محصولات شرکت با ایجاد دفاتر فروش و اعطای نمایندگی و شعب درخارج از کشور، برنامه ریزی در جهت تحقیق بازارها در خارج از کشور از طریق اعزام و استقرار و ایجاد دفاتر به منظور بسط و توسعه صادرات و انجام امور  بازاریابی مجاز شناسایی و ارتباط با مراکز نمایشگاهی داخلی و خارجی از کشور به منظور حضور در عرصه محصولات شرکت، انجام خدمات فنی و طراحی مشاور مدیریت، برگزاری نمایشگاه های داخلی و خارجی با اخذ مجوز، انجام کلیه فعالیتهای مجاز اقتصادی، تولیدی، خدماتی، صنعتی بازرگانی و تجاری مجاز در زمینه های صادرات و واردات، خرید و فروش و بازاریابی مجاز.

 

اهداف شرکت

شرکت با توجه به تحریم های موجود بر علیه ایران و نیاز به دسترسی به دانش فنی، تولید و بهره برداری از محصولات و مواد اولیه شیمیایی و نانویی با پـرسنل و تیم تحقیقاتی مجرب و دانشگاهی در صدد دستیابی به این امر مهم می باشد؛ که به لطف خدا تا کنون در این مسیر موفق بوده است .

اهداف بلند مدت شرکت

فهرست محصولات دارای تاییدیه دانش بنیان

 

درفرآیند ارزیابی دوره ای صورت گرفته توسط کارگروه دانش بنیان ، محصول کولین کلراید ضمن اخذ تائیدیه دانش بنیان به فهرست محصولات دانش بنیان شرکت به شرح زیر اضافه گردید.

سایر  محصولات

تعداد ۸ محصول شامل مواد نانو و مواد اولیه شیمیایی که هریک در حال گذراندن مراحل آنالیزهای فنی و نهایی می باشد.

آزمایشگاه

آزمایشگاه تحقیقات شیمیایی شرکت دانش بنیان حافظ وارش از سال ۱۳۹۸ به منظور آنالیز و امکان سنجی تولید محصولات جدید و فناورانه شروع به فعالیت نمود. این واحد آزمایشگاهی تلاش دارد با استفاده از تجهیزات پیشرفته و بهره مندی از دانش فنی کارکنان متخصص سطح نیازهای مجموعه را در زمینه تحقیقات و آنالیزهای مربوطه مرتفع سازد.

برنامه توسعه فعالیت های شرکت در واحد تحقیق و توسعه

برنامه تحقیقاتی واحد تحقیق و توسعه شرکت حافظ وارش متمرکز بر روی موارد زیر می باشد:

قراردادهای حافظ وارش (حوزه خدمات فنی و مهندسی)

 

قراردادهای محصولات دانش بنیان

صادرات محصول دانش بنیان تری مزوییل کلراید به دو کشور در شرق آسیا و چند کشور حوزه خلیج فارس (GCC) در سال ۱۳۹۸و۱۳۹۹ و ۱۴۰۰ و همچنین صادرات به کشور انگلستان طی ۱۳۹۹ و ۱۴۰۰

تاییدیه و عضویت ها


🔹 تاییدیه دانش بنیان با عنوان تولیدی نوع۲ از معاونت علمی فناوری ریاست جمهوری
🔹 پروانه بهره برداری تولید محصولات شیمیایی از سازمان صنعت، معدن و تجارت استان البرز
🔹 جواز تاسیس در زمینه تولید ۷ محصول شیمیایی از سازمان صنعت، معدن و تجارت استان مرکزی و استان البرز
🔹 عضو فعالین مجاز افتصادی گمرک جمهوری اسلامی (AEO)
🔹 دارای گواهی ثبت اختراع کولین کلراید از مرکز مالکیت معنوی سازمان ثبت
🔹 تایید صلاحیت از نظام فنی و اجرایی سازمان مدیریت برنامه¬ریزی(رتبهبندی پیمانکاری)
🔹 عضویت انجمن صادرکنندگان خدمات فنی مهندسی ایران
🔹 عضویت اتاق بازرگانی و صنایع و معادن استان تهران
🔹 بانک اطلاعاتی صادرکنندگان خدمات فنی و مهندسی
🔹 اتاق مشترک بازرگانی ایران و فرانسه- ایتالیا- سوئد- انگلیس- امارات و آلمان
🔹 گواهینامه های سیستم مدیریت کیفیت از QATECHNIC آلمان:
-ISO 9001:2015
-ISO 14001:2015
-OHSAS 18001:2007
-IMS (INTEGRATED MANAGEMENT SYSTEM)

دفاتر خارج از کشور

 

🔸 امارات Max Future
🔸 هند Armina Construction
🔸 مالزی Armina Trading
🔸 انگلستان Armina Trading

تیم حرفه ای ما همیشه

در خدمت شماست

مسئول آزمایشگاه

مدرک:دکتری

شهریار بهار

کارمند آزمایشگاه

مدرک: فوق لیسانس

سیما درویشی

کارشناس آزمایشگاه

مدرک: فوق لیسانس

سمیه احسانی